KEDRO PIRTIES DAILYLENTĖS IR GULTAI, KUBILO APDAILA

Raudonojo kedro mediena dėl eterinių aliejų gausos ypač tinka pirtims ir kubilams. Šiltame ir drėgname ore pasklinda ypatingas aromatas, teigiamai veikiantis mūsų emocinę ir fizinę būklę.

Kedro aromatas mažina stresą ir gerina miegą, stiprina imunitetą, palengvina gijimo procesus, yra naudingas sergantiems kvėpavimo takų ligomis. Eterinis kedro aliejus nuo seno naudojamas grožio ir sveikatinimo procedūrose, vertinamas dėl savo antiseptinio bei antibakterinio poveikio.

Kedro mediena neturi sakų, yra atspari drėgmei ir aukštai temperatūrai, taip pat neįkaista, todėl tai puikus pasirinkimas pirtims įrengti ir kubilų apdailai.

PIRTIES DAILYLENTĖS

Gaminame džiovintos kedro medienos dailylentes skirtas pirties sienų ir lubų apdailai. Galima pasirinkti iš dviejų standartinių profilių ir norimų matmenų. Galinėje gaminio pusėje įpjauta išilginė rievė, kuri sumažina deformaciją, atsirandančią dėl medienos vidinių įtempimų.

Taip pat gaminame ir pagal individualius užsakymus.

UŽSAKYTI

PIRTIES GULTAI

Minkšta kedro mediena leis mėgautis švelniu prisilietimu prie kūno. Ši mediena niekada neįkaista, todėl ypatingai tinka pirties gultams gaminti. Aukščiausios kokybės kedro gultai yra patikrinti tikrų pirties mėgėjų, todėl garantuojame patvarumą.

Taip pat gaminame ir pagal individualius užsakymus.

UŽSAKYTI

KUBILO APDAILA

Gaminame montuoti paruoštų džiovintos kedro medienos dailylenčių komplektus skirtus kubilo apdailai.

UŽSAKYTI
VISOS NUOTRAUKOS