KEDRO ČERPĖS

Reta fasado apdaila pasižymi natūralumu, estetika ir praktiškumu. Šiuo atveju lyderio pozicijas užima Raudonojo kedro čerpės stogams ir fasadams, tradicinėje ir modernioje architektūroje kuriančios išskirtinį individualumą – nuo paprastų detalių iki įspūdingo objekto išorės išpildymo.

Kedro medienos čerpės ypač mėgstamos kedro gimtinėje – vakarinėje Kanados ir JAV dalyje, šiandien vis dažniau pasirenkamos ir Lietuvoje. Jos lengvos, todėl galima supaprastinti konstrukcijas, taip pat lengva transportuoti, nereikia specialios įrangos. Tačiau nepaisant to, užtikrina visas kedro medienos savybes: atsparumą drėgmei bei klimato pokyčiams, atsparumą deformacijoms, kenkėjams bei puvimui.

Raudonojo kedro čerpių stogo ir fasado danga – viena iš lengviausių (~6 kg/m2), todėl galima supaprastinti konstrukciją. Tinkamai sumontuoti kedro čerpiniai stogai net ir atšiauraus klimato sąlygomis savo estetiką ir funkciją išlaiko iki 75–100 metų, o atsparumas vėjo gūsiams yra net iki 54 m/s.

Kedro čerpių nereikia papildomai apdirbti – natūraliai paliktos jos pasidengia gražia sidabro spalva. Tačiau norint išlaikyti intensyvią ir sodrią kedro medienos spalvą, čerpes galima papildomai padengti natūralia alyva.

Kedro čerpės atkeliauja tiesiai iš Kanados.

UŽSAKYTI
VISOS NUOTRAUKOS